Bio Advance by Eveline

Witajcie! Dzisiaj pod lupę bierzemy serum do rzęs Advance Volumiere firmy Eveline Cosmetics, której siostrą jest Lash Booster  tej samej marki. W opakowaniu typowym dla maskar znajdziemy 10ml białego kosmetyku, o przyjemnej konsystencji. Serum aplikuje się na całe rzęsy za pomocą silikonowej szczoteczki. Co to cudo 3w1 ma robić ? Producent obiecuje nam wzrost rzęs, ich odbudowę i możliwość wykorzystania produktu jako bazy pod tusz.Wszystko dzięki bio restore complex. Czy na pewno ? W składzie nie zauważyłam nic, co mogłoby w znaczący sposób wzmocnić, zagęścić czy wydłużyć nasze rzęsy.

 

Serum stosowałam co wieczór na oczyszczone rzęsy i brwi przez ponad 2 miesiące, a efektów nadal nie ma. Tak na prawdę wcale się temu nie dziwię. Kupując ten produkt nie liczyłam na widoczną poprawę stanu moich rzęs, więc się nie rozczarowałam. Nie ukrywajmy, za 11zł nie znajdziemy w składzie niczego odkrywczego. Chodź krewniaczka tej odżywki pomogła mi okiełznać wypadające rzęsy, ta nie zrobiła kompletnie nic ale i nie zaszkodziła. Mogłabym się pokusić o stwierdzenie, że lekko nawilżyła moje rzęsy ale nigdy nie miałam z nimi takiego problemu.
Podsumowując moją mini recenzję. Jeśli na prawdę potrzebujecie wsparcia dla Waszych rzęs, lepiej odłóżcie trochę więcej pieniążków i zainwestujcie w porządną odżywkę, która pobudzi włoski do wzrostu. Na ten preparat szkoda tych 11zł. Chyba, że tak jak ja, chcecie z przyzwyczajenia czymś smarować rzęsy przed snem. Wykończę obecne opakowanie ale nie kupię kolejnego, dlatego nikomu nie polecam tego serum.

A na poprawę nastrojów zapowiedź mini rozdania, które pojawi się w tym miesiącu. Maj to jeden z moich ulubionych miesięcy w roku, między innymi dlatego, że obchodzę wtedy urodziny. Śledźcie uważnie mój profil Facebook, by niczego nie przegapić 🙂

Share: