BRONZER WIBO BEACH CRUISER

O ładnej pogodzie możemy już chyba tylko pomarzyć. Szczęśliwi Ci, którzy mogą się jeszcze cieszyć letnią opalenizną. Moja już dawno się ulotniła, ale od czego są bronzery? Na drogeryjnych półkach mamy obecnie ich dość spory wybór i to w ładnych kolorach. Dzisiejszą gwiazdę- bronzer Wibo, z pewnością wiele osób zna i kupiła podczas ostatnich promocji.

Bronzer Wibo Beach Cruiser

Dostępny jest w 3 wariantach: cieplejszej, chłodniejszej i z drobinkami. W dzisiejszej recenzji skupimy się na numerze 02 Cafe Creme. Z całej trójki ten jest najchłodniejszy, choć tak na prawdę można uznać go za neutralny. Jego uniwersalny kolor ma oliwkowe tony, dzięki czemu wygląda bardzo naturalnie. Można używać go zarówno do opalania jak i delikatnego konturowania. Jego konsystencja jest sucha, choć na twarzy daje aksamitne wykończenie. Łatwo się rozciera i nie robi plam. Jedyny minus to mocne pylenie. Lepiej nie szorować po nim pędzlem zbyt mocno.

bronzer, wibo, neytralny, oliwkowy, tani

Opakowanie produktu a inspiracje innymi markami

Nie da się ukryć, że marka mocno „inspiruje się” innymi produktami. W ostatnim czasie bardzo się to nasiliło -zapewne wiecie o jakie nowości mi chodzi. W przypadku bronzera Wibo widzę duże podobieństwo do produktów Tarte. Bronzer Beach Cruiser to na szczęście tylko inspiracja, a nie bezczelne kopiowanie. Z pozytywnych rzeczy, widzę poprawę jakości opakowań produktów marki. Nie jest to już najgorszy, byle jaki i tandetny plastik. Nowy bronzer Wibo zamknięty jest w solidny, zgrabnym i estetycznym, kartonowym opakowaniu. Brąz i złote napisy wyglądają kusząco i elegancko. W dodatku te tłoczenia w kształcie liści palmy na kosmetyku – bardzo mis się podobają.

bronzer, wibo, neutralny, dobry, drogeryjny

Czy warto kupić ten produkt?

Uważam, że tak, szczególnie podczas promocji. Kosmetyk daje ładny efekt, dobrze się blenduje i ma sporą gramaturę (22g). Jedynym minusem jest dla mnie jego zapach – pylenie mogę przemilczeć. Produkt jest ewidentnie perfumowany i na szczęście czuć to tylko podczas aplikacji. Wolałabym, aby nie miał żadnego zapachu, ale to tylko moje „widzi mi się”.

Zdążyliście już przetestować ten produkt, lub inną, cieplejszą nowość Wibo? Jakie jest Wasze zdanie o ostatnich poczynaniach marki?

Share: