Celebrities Eyeliner | Eveline Cosmetics

Hej. Od jakiegoś czasu szukam idealnego linera do szybkich makijaży, który zastąpiłby mój ukochany produkt z Maybelline. Bardzo dużo pozytywnych opinii zbiera eyeliner Celebrities firmy Eveline. Kosztuje mniej niż 15 zł, jest łatwo dostępny i na pierwszy rzut oka wygląda dosyć ciekawie. Czy sprawdził się u mnie ? Za chwilę się dowiecie.
 

 

 
 
Niestety na opakowaniu nie ma informacji o objętości kosmetyku, ani informacji o jego „właściwościach”. Na oficjalnej stronie marki znalazłam jednak krótki opis tego linera. Ma on posiadać ultracienki, precyzyjny pędzelek, dwufazową formułę odporną na wilgoć. Ma być trwały nawet w extremalnych warunkach pogodowych. I tu zaczynają się schody. Jak dla mnie, kreska narysowana tym produktem, po wyschnięciu nieco traci na głębi koloru. Czerń nie jest już wtedy taka ładna, lecz jakby wyblakła. Prawdą jest, że eyeliner nie kruszy się, jednak rozmazuje się przy najlżejszym dotyku. Przy nawet najmniejszym łzawieniu, oka kreska rozpuszcza się, zmieniając w pandę pod okiem.
 
 

Nie chciałabym tylko narzekać na ten kosmetyk, więc doszukałam się, aż dwóch pozytywnych  jego aspektów. Liner jest wygodny w użyciu, po porządnym wstrząśnięciu nim przed użyciem, narysowana kreska jest dosyć jednolita, bez prześwitów skóry. Wystarczy więc jedna warstwa. Drugim walorem Celebrities Eyeliner jest jego niska cena. Z drugiej strony, na co mi tani kosmetyk, który nie spełnia moich oczekiwań? Osobiście nie jestem z niego zadowolona, nie polecam go, a już tym bardziej nie rozumiem zachwytu innych blogerek nad tym produktem. Może u nich zachowuje się lepiej. Dajcie znać co o nim sądzicie. Pa 🙂

P.S. Jeśli szukacie makijażowych inspiracji zajrzyjcie na profil Sela MakeUp.

Share: