Cream Camouflage – Catrice Cosmetics

Dzień dobry misie.  Dawno nic się tu nie działo, ale choroba w końcu i mnie dopadła. Kilka dni przeleżanych w łóżku, herbata z cytryną i miodem, książka i mój kocur, jednym słowem totalny relaks i leniuchowanie. Dzisiaj wracam do Was z nowym postem na temat korektora od Catrice.

Produkt ten możemy dostać w drogeriach Hebe, Natura i w sklepach on-line. Za 13zł dostajemy 3g kremowego korektora. Do wyboru są 3 warianty kolorystyczne, ja posiadam najjaśniejszy, czyli 010 Ivory. Ma on w sobie zdecydowanie żółte tony i nie jest za jasny. Tak na prawdę blade osoby nie będą z niego zadowolone. Kamuflaż znajduję się w czarnym, plastikowym słoiczku z nakrętką, przez którą widzimy produkt. Dzięki temu nie musimy go odkręcać, aby sprawdzić czy bierzemy odpowiedni kolor (o ile mamy kilka podobnych produktów).

 

Producent opisuje produkt jako „full coverage”. Spotkałam się z bardzo wieloma opiniami o tym korektorze/kamuflażu. Większość dziewczyn bardzo mocno go wychwala i traktuje jak perełkę. Szczerze, to nie rozumiem dlaczego.  Nie zapewnia pełnego krycia. U mnie jest to jakieś 60%. Nie bardzo nadaje się pod oczy i ma wąską gamę kolorystyczną. Jak dla mnie jego jedynym plusem jest cena. Raczej nie kupię go ponownie, ale zużyję mój słoiczek do końca. Może u dziewczyn z mniej problematyczną cerą lub małymi cieniami pod oczami sprawdza się rewelacyjnie. Dodatkowo produkt ma tylko 6 miesięcy przydatności i nie mam pojęcia jak ja go zużyję w tym czasie.
Podsumowując. Kamuflaż od Catrise to tani korektor zapewniający raczej średnie krycie, o sporej pojemności. Niestety jest za ciężki pod oczy (jak dla mnie) i nie kryje dobrze cieni. Ma małą gamę kolorystyczną, w dodatku bez bardzo jasnego odcienia. Ostatni minus to termin przydatności – zdecydowanie za krótki. Kompletnie nie rozumiem zachwytu nad tym korektorem. Może mam za duże wymagania, ale dla mnie nie jest to jakoś specjalnie dobry produkt. 
Dajcie znać jakie są Wasze odczucia co do niego. Może nie tylko ja jestem nim lekko rozczarowana ?
Share: