Estee Lauder Double Wear Concealer

Hej. Dzisiaj mam dla Was produkt, z trochę wyższej kategorii cenowej. Okazał się kosmetykiem nie do zastąpienia czy raczej niewypałem? Przekonacie się już za chwilę.

 

Estee Lauder Double Wear Concealer ma zapewniać nieskazitelny efekt do 15 godzin, ukrywać niedoskonałości i kontrolować błyszczenie. Dzięki lekkiej, kremowej formule, wzbogaconej o minerały, emolienty i filtr SPF 10 zapewnia skórze komfort i nie wysusza jej. Beztłuszczowa formuła odporna na wilgoć i wodę oraz wygodny aplikator w postaci gąbeczki gwarantują wygodę użycia. I to by było na tyle od producenta. 

 

 

Mój egzemplarz to miniaturka o pojemności 1,9 ml w odcieniu 02 Light Medium. Pełnowymiarowy produkt to koszt 139zł, w przypadku gdy zamawiamy go z oficjalnej strony Estee Lauder. Nie mogę za dużo powiedzieć na temat opakowania, ponieważ nie wiem jak bardzo oryginał różni się od miniatury. W moim egzemplarzu brakuje „uszczelki”. Kosmetyk wycieka, brudząc wszystkie inne produkty w sąsiedztwie. Co do samego korektora. Spodziewałam się czegoś o efekcie WOW, a otrzymałam zwykłego średniaka. Testuję go już dobry miesiąc i wykorzystałam już chyba wszystkie możliwe techniki jego aplikacji. Gdybym miała ocenić kosmetyk, za to jak wygląda na twarzy, nie wiedząc jakiej jest firmy, powiedziałabym, że jest to drogeryjny produkt za 30zł. Teraz jego zwolenniczki będą się zapierać, że wcale nie, ale u mnie jego krycie jest co najwyżej średnie, a przy okazji jest bardzo widoczny. Przy dwóch warstwach jest trochę lepiej, jednak to wciąż nic specjalnego. 

 

Na pierwszym zdjęciu nie mam nałożonego korektora, a na drugim już tak. Widzicie jakąś różnicę? Na zdjęciach praktycznie jej nie widać. W rzeczywistości sprawa wygląda tak, że moje cienie po przykryciu ich korektorem Double Wear wyglądają tak jak na załączonym obrazku, a bez niego są o ponad połowę bardziej widoczne.
Czy jest to efekt na jaki liczyłam? Zdecydowanie nie. Czy go ponownie kupię? Na pewno nie i z całą pewnością nie polecam go osobom szukającym sposobu na mocne zasinienie pod oczami, tym bardziej, że do tanich nie należy. 
Na dobranoc, mam też zbliżenie na moją wakacyjną, kolorową kreskę na oku.
Share: