Eye Shadow Palette

Eye Shadow Palette

 

Witajcie 🙂 Ostatnio w mojej kosmetyczne znalazło się kilka nowości. Jedną z nich jest paletka cieni od Douglasa. Skusiła mnie jej kolorystyka, złoto – brązowa, oraz niska cena ( niewiele ponad 40zł).
Pigmentacja cieni jest całkiem dobra, co możemy sprawdzić przed jej kupnem w perfumerii. Jest to jedna z rzeczy jakie przemawiają za „tradycyjną” formą zakupów. Paletka zawiera 12 cieni, w zdecydowanej większości perłowych. Dołączony jest również dwustronny pędzelek / aplikator.

 

 

 

Nie jest on najlepszej jakości, ale dla osób nie posiadających własnych, sprawdzonych pędzli, na pewno wystarczy do zrobienia makijażu.
Dodatkowo, cienie są bardzo trwałe – bez użycia bazy wytrzymały 9 godzin. Po 10 zaczęły się zbierać w załamaniu powieki. Myślę, że to całkiem dobry wynik, w porównaniu do cieni np. z Rimmel ‚a, które rolowały się u mnie średnio po 3, 4 godzinach.
Miałam wątpliwości co do tej paletki, dlatego kupiłam ją po 2 dniach namysłu, i nie żałuję decyzji. Zawarte są w niej przepiękne cienie, nadające się do zrobienia makijażu zarówno dziennego jak i wieczorowego.
Cienie od lewej :

 

 

Niestety nie są opisane nazwami na opakowaniu i wyszły na zdjęciu prawie jak w rzeczywistości. Mam nadzieję, że jako tako macie teraz orientację co to za kolorki 🙂
Na mojej stronie facebooka wspominałam jakiś czas temu o akcji darmowych próbek perfum od firmy Yodeyma. Moje już dotarły. Przepiękny zapach Celebrity Women.

 

 

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat promocji darmowych próbek zapraszam TUTAJ.
Miałyście już tą paletkę ? A może też zamówiłyście darmowe próbki ?
Koniecznie dajcie znać w komentarzach. Miłego weekendu 🙂
468 ad
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial