GĄBECZKA WIBO | TANIE I DOBRE

Wybór narzędzi do makijażu jest już tak ogromny, że każdy znajdzie coś dla siebie w odpowiednim przedziale cenowym. Największy asortyment posiadają drogerie internetowe, ale i popularne sieciówki nie zostają daleko w tyle. Do niedawna za najlepsze gąbeczki do makijażu, które nie zrujnują portfela, uważałam te z Blendt it. Oczywiście nadal je lubię , ale odkryłam coś równie dobrego i znacznie tańszego. Poznajcie różową gąbeczkę Wibo.

makijaż, gąbeczki, akcesoria, drogeryjne, tanie, dobre, Wibo

Pro Beauty Sponge to jeden z nowych produktów marki. Gąbeczka Wibo dostępna jest tylko w jednym kształcie i kolorze- klasyczna, różowa o średniej porowatości. Wykonana jest z miękkiego materiału, który łatwo zwilża się wodą. Na zdjęciu możecie zobaczyć różnicę w wielkości suchej i mokrej  gąbeczki Wibo. Aplikowanie nią podkładu to czysta przyjemności. Nie robi smug ani plam, a przy okazji nie wypija dużych ilości podkładu. Równie dobrze spisuje się przy rozcieraniu kremowego brązera i bakingu. Co z jej domywaniem?  Ja nie mam  z tym żadnego problemu, wszystko idealnie schodzi olejkiem Isana. Jedyny minus tego produktu farbowanie przy pierwszym myciu i to całkiem intensywne. Woda dosłownie ma wtedy kolor dokładnie taki sam jak gąbeczka. Na szczęście to tylko jednorazowa sytuacja, przy kolejnych myciach już się to nie przydarza. 

dobre gąbeczki do makijażu

Gąbeczka Wibo w regularnej cenie kosztuje tylko 18,99zł co czyni ją chyba najtańszą o tak dobrej jakości. Dodatkowo możecie ją teraz  kupić w promocyjnej cenie 14,99zł (drogerie Rossmann). Oczywiście nie są dokładnie takie same jak te z Blendt it, co w cale nie oznacza, że gorsze. W ręcz przeciwnie, mam wrażenie, że nie będą się tak szybko kruszyć i pękać, co było głównym minusem tych droższych. Gąbeczka Wibo Pro Beauty Sponge ma jeszcze jedną przewagę. Jest dostępna od ręki w stacjonarnych drogeriach z szafą marki. Jeśli jesteście na wyjeździe i zapomnieliście zabrać swojego egzemplarza, albo Wasz kot zatopił w niej pazurki, możecie szybko wyskoczyć do najbliższego Rossmanna i po problemie. Mam już 2 sztuki tych różowych cudeniek i na pewno zaopatrzę się w kolejne. Moim zdaniem to rewelacyjna jakość w bardzo korzystniej cenie. Jeśli jeszcze ich nie znacie koniecznie to zmieńcie.

Share: