HAIR CARE | REGENERUM

Odpowiednia pielęgnacja włosów to podstawa, jednak latem jest wyjątkowo ważna. Gorące powietrze, słona woda i promienie UV nie wpływają dobrze na ich kondycję. Większość drogeryjnych odżywek nie radzi sobie nawet z niewielkim uszkodzeniem włosa, a co dopiero z wakacyjnym siankiem. Poznajcie zatem produkt, który bardzo mocno zaskoczył mnie swoim działaniem, w dodatku pozytywnie.

 

 

Regenerum regeneracyjne serum do włosów to produkt wyglądający jak odżywka. Zamknięty jest w miękkiej tubce z zamknięciem na klik, o pojemności 125 ml. Producent obiecuje nam bardzo wiele. Kosmetyk ma wzmacniać i regenerować zniszczone włosy, ułatwiać ich rozczesywanie i zapobiegać puszeniu się, dodatkowo ma nadawać blask i gładkość, ma też nawilżać i odżywiać skórę głowy. W składzie tego serum znajdziemy ekstrakt z kiełków soi, pszenicy, prowitaminę B5, olej rycynowy i dużo silikonów.
 
 
Dla moich włosów obecność silikonów w produktach do ich pielęgnacji jest wręcz wskazana. Dzięki nim łatwiej je rozczesuję i mogę w jakikolwiek sposób je okiełznać. Jeśli jednak ten składnik Wam nie służy, to nie będzie to dobry produkt dla Was. W moim przypadku regeneracyjne serum od Regenerum spisało się rewelacyjnie. Włosy rozczesują się same już podczas nakładania produktu, który trzymam na nich od 5 do 30 minut. Po spłukaniu są miękkie i lejące. Po zużyciu pierwszego opakowania miałam ochotę na kolejne, co rzadko zdarza się w przypadku drogeryjnych produktów z tej kategorii. Regenerum sprawia, że moje włosy mniej się puszą, końcówki są jakby scalone, a pasma na całej długości zdrowsze.
 
 
Regenerujące serum do włosów Regenerum dostało by 6 jako pierwsze w swojej kategorii w historii tego bloga, jednak daję mu „tylko” 5+. Doszukałam się jednego minusa w tym prawie idealnym kosmetyku. Jego wydajność nie jest najlepsza. Po 3 użyciach mam wrażenie, że za chwilę się skończy, jednak wystarcza na niecały miesiąc stosowania. Przy jego niewysokiej cenie (19,99 zł) i fantastycznych rezultatach, jestem w  stanie mu to wybaczyć.  Jeśli tak jak ja lubicie silikony w odżywkach do włosów, chcecie je troszeczkę dociążyć i wygładzić, to jest to produkt dla Was. Gorąco polecam Wam go wypróbować i jak zawsze czekam na Wasze opinie, pa 🙂
Share: