LONGSTAY PRECISE BROWLINER | GOLDEN ROSE

Hej, dzisiaj mam dla Was szybką recenzję całkiem przyjemnego produktu do brwi. Pewnie wiele z Was, tak jak ja nie wyobraża sobie makijażu bez ich podkreślenia. Dobrze wystylizowane brwi dodają kształtu i wyrazu całej twarzy. Zainteresowanych zapraszam do dalszej części wpisu.
 

Precyzyjna konturówka do brwi z Golden Rose to jedna z nowości marki, dostępna na rynku już jakiś czas. Za 0,09 g trzeba zapłacić 19,90 zł, a na zużycie kosmetyku mamy aż 24 miesiące. W tym czasie zdążyłabym pewnie wykończyć co najmniej 15 takich konturówek. Swoją o numerku 102 mam zaledwie od 3 tygodni, a już ubyło jej ponad połowę. Przy codziennym stosowaniu starczy mi jej pewnie tylko na kolejne 14 dni. Na szczęście to jedyny minus jakiego do tej pory się dopatrzyłam.
 
 
Konturówka jest wykręcana, a na jej końcu znajduje się wygodna spiralka do wyczesywania. Osobiście bardzo lubię, gdy producent dołącza taki „gadżet”. Niby nic, a jednak bardzo ułatwia i przyspiesza poranny makijaż. Co do samej konturówki. Ma być długotrwała, odporna na wodę i rozmazywanie. Tutaj muszę zgodzić się z producentem. Wyrysowane nią brwi trzymają się idealnie przez cały dzień. Nic nie blaknie, nie utlenia się i nie wyciera, za co daję jej wielkiego plusa. Konturówka jest bardzo cieniutka i nie ma problemu z dokładnym zaznaczeniem brwi.
 
 
Kolor 102 jest ciemnym, chłodnym brązem, który można z łatwością stopniować. Konturówka nie należy do miękkich, co w tym wypadku uważam za jej atut, który pozwala na precyzyjną pracę. Na wyspach Golden Rose znajdziecie jeszcze 3 inne kolory, dlatego gorąco zachęcam Was do jej przetestowania. Gdyby nie mała gramatura, a co za tym idzie, słaba wydajność, byłby to jeden z lepszych i niedrogich kosmetyków w swojej kategorii.
Miłego dnia kochani 🙂
Share: