L’Oreal True Match

Cześć 🙂 Ostatnio testuję sporo nowości, w ty podkład L’Oreal True Match. Już dawno temu chciałam go kupić ale jakoś zawsze wybierałam sprawdzony Revlon. W końcu nadarzyła się okazja, jaką była obniżka 50% na całą markę L’Oreal. W cenie regularnej kosztuje mniej więcej 50 zł. Co to cudo miało robić ? Po pierwsze dopasowywać się do tekstury i odcienia naszej skóry. Po drugie zapewniać dobre krycie. Po trzecie zmatowić naszą cerę. Mam  sporo zastrzeżenia co do tego produkty, jednak część z nich wiąże się z tym, że nie jest to podkład do cery tłustej.

Zacznę plusów. Tak, są takie pomimo, że oddałam go koleżance. Firma zapewniła nam bardzo szeroki wybór odcieni, jasne, neutralne, oliwkowe i różowe. Szklana buteleczka zaopatrzona jest w wygodną pompkę, której tak bardzo brakuje mi przy moim Color Stay. Zgodnie z zapewnieniami producenta podkład dopasowuje się do naszej tonacji. Mój odcień (nie pamiętam już jaki to był), idealnie stapiał się z moją cerą, choć podczas aplikacji wyglądał na bardzo żółty. True Match ładnie wysycha dając lekko pudrowe wykończenie, które niestety może bardziej podkreślać suche skórki, ale nie oszukujmy się, każdy podkład to zrobi. Nie chcesz mieć widocznych skórek, zadbaj o cerę i rób peelingi, proste prawda ? Zaraz po aplikacji byłam nim oczarowana, aż do momentu gdy po godzinie spojrzałam w lustro. Mój makijaż wyglądał jakbym przebiegła w mim maraton. Na policzkach i brodzie widoczne były przetarcia, a na czole było jeszcze gorzej. Podkład bardzo mocno się zważył. Próbowałam aplikacji na różne sposoby i nic to nie dawało. Podkład oddałam, komuś kto ma cerę suchą, a nie tłustą jak ja. Okazało się, że dla takiego typu skóry produkt ten jest idealny. Nie ściera się, nie waży i wytrzymuje dłużej niż u osób z cerą tłustą lub mieszaną. 
Podsumowując. Jeśli masz normalna lub suchą skórę, ten produkt najprawdopodobniej będzie Ci służył. Osobom z tłustą lub mieszaną cerą zdecydowanie go odradzam. Warto pamiętać, że ten produkt może nam dać co najwyżej średnie krycie, które w moim przypadku nie jest wystarczające. 
Dajcie znać jak spisywał się u Was 🙂
Share: