NEW COLORSTAY | REVLON

Podkładu Colorstay firmy Revlon nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Świetnie kryjący, ciężkawy, zastygający produkt. Idealny dla cery tłustej i mieszanej. Jak każdy kosmetyk ma swoje fanki i przeciwniczki. Sama kilka lat temu bardzo go lubiłam, do czasu gdy zmienili mu formułę. Zaczął się ważyć, ciastkować i generalnie wyglądał brzydko. Na szczęście jego formuła znów została zmieniona, a ja ponownie się w nim zakochałam. 

2

Na rynku pojawiły się nowe wersje Colorstay z pompką. Niewątpliwie wszyscy jego zwolennicy bardzo się z tego cieszą. Pompka nie zacina się, można samemu ustalić jak dużą ilość produktu chcemy wydobyć z opakowania. Cała reszta pozostała bez zmian, szklana buteleczka z z białymi napisami, o pojemności 30 ml. Cena podkładu również nie uległa zmianie i waha się od 69 do 39 zł w sklepach stacjonarnym. W drogeriach internetowych można zdobyć go za niewiele ponad 20 zł. 

3

Nowa formuła podkładu jest mniej gęsta, lecz daleko jej do wodnistej. Podobnie jak starsze wersje lubi odrobinę oxydować, dlatego trzeba pamiętać by dobrać odcień minimalnie jaśniejszy od naszej cery. Krycie troszkę straciło na mocy, choć nadal jest bardzo dobre, jak na drogeryjne półki. Na zmianie formuły najwięcej zyskało wykończenie podkładu. Zapewnia mat i jednocześnie wygląda bardziej naturalnie niż jego poprzednik. Nie waży się, nie spływa z twarzy, a przede wszystkim nie daje efektu maski. Prawie zawsze gdy mam podkład Revlon Colorstay na twarzy w pracy, słyszę od klientek komplementy. Równie często pojawia się pytanie o to, jakiego produktu używam. 

4

Jeśli lubiliście poprzednią wersję tego podkładu, ta też na pewno przypadnie Wam do gustu. Szansę na przyjaźń mają również Ci z Was, którzy nie do końca dogadywali się z Revlonem bez pompki. Ja znów go pokochałam i gorąco polecam go Wam przetestować. 

Share: