PODKŁAD MISS SPORTY PERFECT TO LAST 24H

Pisałam o tym już nie raz, ale znalezienie dobrego podkładu nie jest takie łatwe. Na szczęście wybór jest ogromny zarówno wśród tańszych jak i droższych marek. W gamie drogeryjnych kosmetyków najlepszy dla mnie do tej pory jest Revlon Color Stay. Oczywiście nie każdy go lubi i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Podkład ten jest moim punktem odniesienia podczas testów nowych produktów. Tak samo było podczas mojego pierwszego spotkania z podkładem Miss Sporty Perfect to Last 24h. Jak wypadł? Zobaczcie sami.

pdkład, drogeryjny, kryjący, długotrwały

Podkład Miss Sporty Perfect to Last 24h

Jego zadaniem jest zapewnienie pełnego krycia o przedłużonej trwałości nawet do 24 godzin. Oprócz długotrwałości ma cechować się komfortowym noszeniem bez skazy oraz nie przenosić się na ubrania. Dodatkowo zapewnia ochronę przeciwsłoneczną SPF 20. Podkład przebadany jest dermatologicznie. Dostępny jest w drogeriach Rossmann w 4 odcieniach. Mój kolor to 200 Beige i jest on najciemniejszy z całej gamy. Podkład Miss Sporty otrzymujemy w szklanej buteleczce o klasycznej pojemności 30 ml oraz ze sprawnie działającą pompką. Szata graficzna kosmetyku jest bardzo prosta i przyjemna dla oka. Ostatnia i najważniejsza informacja to cena. W drogeriach Rossmann jest to całe 25,99zł. Przyznacie, że jest bardzo przyjemna?

podkład drogeryjny, dygotrwały, kryjący, miss sporty, tani

Jak wypada jego odcień?

Jak już wspomniałam, podkład Perfect to Last 24h dostępny jest w 4 odcieniach. Kolor 200 Beige jest najciemniejszy, bardzo delikatnie oksyduje. Jest to ładny, opalony, oliwkowy odcień. Na zdjęciu powyżej jest to pierwszy swatch. Porównałam go kolejno z: Golden Rose Total Cover 04 Beige, niżej Revlon Color Stay nr 180 oraz z bardzo jasnym Clarins Everlasting w kolorze 103. W gamie podkładów Miss Sporty znajdziemy również bardzo ładne jaśniejsze, typowo beżowe oraz delikatnie żółte warianty.

full coverage, podkład, miss sporty

Podkład Miss Sporty a cera mieszana i tłusta.

Jak wiecie moja cera raz jest mieszana, a raz typowo tłusta. Moim największym problemem w makijażu jest utrzymywanie się podkładów. Często po prostu ze mnie spływają lub się ważą. W przypadku podkładu Miss Sporty nic takiego się nie dzieje. Ładnie utrzymuje się na buzi przynajmniej przez 10h – zazwyczaj przez taki okres czasu noszę makijaż. Podkład nie waży się na czole ani wokół nosa. W ciągu dnia wystarczy 1-2 poprawki bibułką matującą, ale wynika to raczej z mojego przewrażliwienia niż z konieczności. Podkład nie jest typowo matujący, lecz ładnie go trzyma, gdy wykończymy makijaż takim pudrem. Jego krycie nazwałabym dobrym średnim. Spokojnie przykryje zaczerwienienia i drobne krostki, przy czym nie tworzy maski. Konsystencja podkładu jest średnio gęsta, a jego zapach delikatny. Łatwo rozprowadza się zarówno palcami jak i gąbeczką, a jego krycie można budować.

miss sporty, podkład, kryjący, zastygaący, tani, dobry

Czy warto kupić podkład Miss Sporty?

Zdecydowanie tak. Biorąc pod uwagę jego cenę (tylko 26zł, a w promocji jeszcze taniej), to jak wygląda i utrzymuje się na skórze, ładne odcienie i dostępność, wróżę mu duży sukces. Sama na pewno dokupię jaśniejszy kolor na zimę. Dla mnie jest to lżejsza wersja mojego ukochanego Revlona. Ma nieco mniejsze krycie, delikatniej zastyga, równie dobrze się utrzymuje i jest sporo tańszy. To co, skusicie się na Miss Sporty Perfect to Last 24h?

Share: