REVLONowe LOVE

REVLONowe LOVE
Szukaliście marki kosmetyków, z zakupu których bylibyście zawsze zadowoleni ? Podkłady, pomadki, lakiery …. Też zraziliście się wielokrotnie na reklamowanych produktach ? Ja już znalazłam swoją idealną markę.

 

REVLON – moje odkrycie października. Do tej pory zaopatrzyłam się w trzy produkty tej firmy i z  każdego jestem zadowolona. Moja kolekcja na pewno powiększy się niedługo o kolejną pomadkę ( może nawet kilka 🙂 )

 

Lakier do paznokci – GINGER MELON- kolor jest żywy i intensywny, nakłada się bardzo łatwo i wystarczy tylko jedna warstwa. Zaskoczył mnie niezwykle intensywny i długotrwały zapach. Odkręcając buteleczkę czujemy standardowy dla tych produktów, nieprzyjemny zapach, jednak zaraz po aplikacji, wysychający lakier wydziela bardzo przyjemną woń. Mój odcień pachnie słodkim melonem. Zapach utrzymuje się na paznokciach około 24 h. Jedynym minusem tego produkty jest stosunkowo długi czas schnięcia.
Podkład REVLON COLORSTAY jest 100% faworytem wśród kosmetyków matujących. Bardzo długo szukam fluidu mocno matującego i jednocześnie zapewniającego odpowiednie krycie. Zazwyczaj mamy do wyboru albo jedno albo drugie. W tym wypadku otrzymujemy obie cechy w jednej buteleczce. Producent utrzymuje, że trwałość produktu wynosi 24h,nie testowałam go tak długo ale, przez 12 jakie zazwyczaj spędzam poza domem spisuje się idealnie. Praktycznie zero niezdrowego błyszczenia się skóry i optymalne krycie niedoskonałości oraz cieni pod oczami, bez efektu maski. Jedyny minus jaki można zarzucić temu podkładowi to brak aplikatora. Musimy wylewać niewielką ilośc na rękę i dopiero później zabrać się za nałożenie makijażu.
Ten produkt na pewno zagości na stałe w mojej kosmetycznie, tylko jak poradzi sobię w zimowe mrozy …
Któraś z was już go używała ?

 

Najlepsze zostawiłam na sam koniec. Mój hit jesieni… pomadka SUPER LUSTROUS odcień 014 Sultry Samba matowa. Kolor jest przepiękny i utrzymuje się cały dzień, nawet po posiłkach. Testowałam ją przez 12 godzin i nie mam nic do zarzucenia. Ideał ! Wystarczy jedna aplikacja przed wyjściem z domu i nie musimy się martwić o makijaż przez parę najbliższych godzin. Na pewno dołączę do kolekcji kolejny odcień pomadki jeszcze tej jesieni 🙂
468 ad
  • Anonimowy

    podkład- rewelacja 🙂

  • Wczoraj zrobiłam jego zapas, oby służył Ci jak najlepiej 🙂

  • Ja właśnie planuję zakup tego podkładu, mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie:)
    http://polinska.blogspot.com/

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial