Thinking about gift

Święta już za niewiele ponad 2 tygodnie, a my nadal nie mamy kupionych prezentów. Ba, nawet nie mamy pomysłów na podarunki. Ja już wiem czego szukać w sklepach dla moich bliskich. Podstawą trafionego prezentu jest wiedza na temat upodobań osoby której chcemy sprawić niespodziankę pod choinką. Nie można dawać książki komuś kto nie lubi ich czytać, pierwszych lepszych perfum  z drogerii i innych rzeczy bez wcześniejszego rozeznania „terenu”. Podpytajmy daną osobę o ulubiony zapach podczas wizyty w sklepie z kosmetykami. Najlepiej jednak zapamiętywać co dana osoba chciałaby sobie kupić przez cały rok. Później wystarczy wybrać coś co wpasuje się w nasz budżet, i nadal jest obiektem zainteresowań obdarowywanego. Ale dosyć mojego gadulstwa. Chciałabym Wam pokazać przykładowe rzeczy, z jakich ja bym się ucieszyła dostając je na gwiazdkę. Przy okazji mam parę pomysłów dla naszych mężczyzn.

Elegancka, klasyczna torebka czy portfel spodoba się każdej osobie. Jeśli wiemy jakie są ulubione perfumy bliskiej nam osoby możemy się pokusić o zakup dużego flakonu. Na pewno taki prezent się sprawdzi. Mi osobiście podobają się wszystkie Torebki od Michaela Korsa, ale z racji ich kosmicznych cen staram się znaleźć podobne modele w sieciówkach.

 

 

 Zegarek też powinien spodobać się prawie każdemu. Warto jednak sprawdzić jaki rodzaj bransolety preferuje nasz obiekt do obdarowania.Myślę, że również delikatna biżuteria dla ukochanej kobiety również się sprawdzi.

Elektronika do dobry pomysł na prezent dla mężczyzn, ale nie tylko. W zeszłym roku dostałam od mojego chłopaka E- book Nook Simply Touch  i do tej pory bardzo się z niego cieszę.
Musimy wziąć pod uwagę cenę takiego produktu. Jeśli mamy kupić najtańszą wersję sprzętu elektronicznego lepiej nie kupujmy go wcale. Z prezentu który szybko się psuje raczej nikt nie będzie zadowolony.

 

Kolejną propozycją są kosmetyki. Na święta w każdej drogerii możemy znaleźć gotowe zestawy. Jest to dobry prezent dla siostry, mamy czy brata, gdy nie chcemy wydać majątku, ale zależy nam na sprawieniu bliskim przyjemności. Mi osobiście marzy się paletka cieni Urban Decay Naked 2, ale Gwiazdor musiałby być dość bogaty by spełnić wszystkie moje zachcianki 🙂

 

 

Nie wspomnę już, że każda kobieta lubiąca porządny makijaż ma zawsze za mało pędzli do jego wykonania 🙂 Taki Hakuro H55 idealnie wpasowałby się do mojej kolekcji.

 Mam nadzieję, że chociaż parę osób znajdzie tu pomysły na prezenty dla swoich bliskich. Po części jest to też moja Wishlista. Podobne publikują ostatnio prawie wszyscy blogerzy 🙂
Udanego polowania na prezenty.
Share: