Too Faced Chocolate Soleil

Hej. Dzisiaj na celownik biorę bronzer, a raczej jego miniaturę od firmy Too Faced. Chocolate Soleil w odcieniu medium to matowy, pachnący czekoladą kosmetyk. W oryginalnym rozmiarze zamknięty jest w uroczym i solidnym opakowaniu. Szkoda, że miniatura wykonana jest z papieru i taniego plastiku. Bronzer dostępny był w zestawie z maskarą Better  Than Sex w cenie około 50 zł. Jego regularna cena 115 zł i kupicie go tylko w perfumeriach Sephora.

 
 
 
Tandetne opakowanie jestem w stanie wybaczyć z dwóch powodów. Jest to tylko miniatura i świetnie się nim pracuje. Dodatkowo pachnie jak paleta cieni Chocolate Bar – czekoladą. Bronzer ma wykończenie matowe, ale nie płaskie. Powiedziałabym, że lekko zahacza o satynowe. Pięknie rozciera się na policzku i utrzymuje cały dzień. Nawet niewprawna ręka da sobie z nim radę.
 

 

 
Chocolate Soleil nie nadaje się do konturowania twarzy. Ma wyraźnie ciepłe tony, lecz nie pomarańczowe. Jest idealny do opalania całej buzi, tym bardziej, że nie posiada drobinek. Na koniec dodam jeszcze, że pomimo lekkiego pylenia jest bardzo wydajny.  Po 2 miesiącach prawie codziennego używania nie widać dużego ubytku w opakowaniu, w którym ukryte jest 2,5 grama pachnącego cuda. Z całą pewnością kupię pełnowymiarowy produkt, gdy ten mi się skończy. Śmiało mogę Wam go polecić zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Dajcie znać czy używaliście Chocolate Soleil i co jeszcze z marki Too Faced możecie polecić.
Miłego dnia 🙂
Share: