URIAGE EAU THERMALE | NIEZBĘDNA NA URLOPIE

O tej porze roku część z nas właśnie wypoczywa w w ciekawym miejscu lub dopiero planuje swój urlop. Niezależnie w której grupie jesteście i dokąd się wybieracie łączy nas jedno – pakowanie walizki. Jeżeli nie wybieracie się na Islandię, warto przyjrzeć się wodzie termalnej, a dokładniej Uriage Eau Thermale, na którą warto znaleźć odrobinę miejsca w bagażu. 

woda termalna, uriage, opinia

Uriage Eau Thermale to woda termalna pobierana u źródła, które znajduje się u szczytu Belledonne w Francuskich Alpach. Dzięki temu zachowuje swój unikalny skład minerałów (11g/litr). Dodatkowo jest to woda izotoniczna, przez co nie wpływa na zmianę objętości naszych komórek i nie niszczy ich. Wysokie stężenie soli zbliżone do NMF skóry (naturalnego czynnika nawilżającego) sprawia, że woda świetnie nawilża. Sole wapnia i magnezu działają kojąco oraz łagodząca na naszą skórę, a krzem wzmacnia film hydrolipidowy, tworząc barierę ochronną.  Istotną cecha wody termalnej Uriage jest fakt, że w 100 % wchłania się w naszą skórę. Nie musimy jej wycierać tak jak jest to w przypadku innych tego typu produktów.

woda termalna, Uriage, opinia, recenzja

Z wodą termalna Uriage Eau Thermale znam się od zeszłym wakacji i od tej pory jest moim wyjazdowym must have. Spisała się świetnie podczas leniuchowania w Bułgarii. Wkładałam ją na całą noc do lodówki, dzięki czemu przez dobrych kilka godzin na plaży zachowywała przyjemnie niską temperaturą. Oczywiście sama w sobie też dawała miłe ukojenie i orzeźwienie, ale sami wiecie jak bardzo pożądamy czegoś zimnego w upalne dnie. Woda równie dobrze spisuje się gdy aktywnie spędzamy czas w mieście. Nie rozpuszcza makijażu, a nawet powiedziałabym, że delikatnie go odświeża. Dzięki temu bez obaw możemy spryskać się nią w pracy czy na uczelnie, bez uszczerbku w podkładzie. W tym roku zabieram ją ze sobą na wycieczki po górskich szlakach. Pomyślcie tylko ile razu podczas takich pieszych wędrówek marzyliście by spryskać się chłodną wodą. Pewnie większość z Was.

Jeśli jeszcze nie znacie wody termalnej Uriage koniecznie przetestujcie ją tego lata. Raz jej użyjecie i się zakochacie. Tym bardziej, że dostępna jest w trzech objętościach, również mini do torebki.

Share: